Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.
1 vieta Kauno miesto mokinių radioelektronikos varžybų jaunesniųjų amžiaus grupėje
2 vieta Kauno miesto mokinių radioelektronikos varžybų jaunesniųjų amžiaus grupėje
3 vieta Lietuvos mokinių technologijos olimpiados "Šimtas ateities ženklų Lietuvai" (statyba ir medžio apdirbimas) II etape
2 x 1 vieta tradicinėje Kauno MTKC organizuotoje parodoje – konkurse „Technikos pasaulis“
2 x 2 vieta tradicinėje Kauno MTKC organizuotoje parodoje – konkurse „Technikos pasaulis“
3 vieta Lietuvos mokinių 2017-2018 m. m. technologijų olimpiados antrajame etape statybos ir medžio apdirbimo 11-12 klasių grupėje
1 vieta Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių ir 1-3 gimnazijos klasių mokinių informacinių technologijų kompiuterinio teksto redagavimo konkurse "Simbolis"
2 vieta šalies mokinių interneto svetainių kūrimo HTML kalba konkurse
2 vieta Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (7-9 klasių grupėje) II etape
2 vieta Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (10-12 klasių grupėje) II etape
3 vieta Dr. Juozo Petro Kazicko Kauno regiono moksleivių informacinių technologijų konkurse
2 vieta Baltijos šalių informacinių technologijų konkurse „Venspils IT challenge 2017“
2 laipsnio diplomas informatikos ir informatinio mąstymo konkurse "Bebras"
3 laipsnio diplomas informatikos ir informatinio mąstymo konkurse "Bebras"
2 vieta Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etape
1 vieta 2018 m. tarptautiniame matematikos konkurse "Kengūra" savo amžiaus grupėje savivaldybėje ir respublikoje
3 vieta Kauno miesto ketvirtokų matematikos olimpiadoje "Skaičiukas-2018"
3 vieta 7-ojoje Lietuvos mokinių matematikos olimpiados miesto etape
3 vieta Kauno miesto 6-ojoje Jaunųjų fizikų olimpiadoje
2 x 1 vieta Kauno miesto 8-tų klasių mokinių konkurse "Jaunasis chemikas 2018"
2 vieta Kauno miesto 8-tų klasių mokinių konkurse "Jaunasis chemikas 2018"
3 vieta Kauno miesto 8-tų klasių mokinių konkurse "Jaunasis chemikas 2018"
1 vieta Kauno technologijos universiteto Chemijos fakulteto studentų atstovybės organizuotoje rungtyje "Cheminė penkiakovė"
1 vieta Kauno regiono 7-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje, skirtoje prof. Eugenijai Šimkūnaitei atminti
1 vieta Kauno miesto 5-6 klasių mokinių gamtos olimpiadoje, skirtoje prof. Ričardui Kazlauskui atminti, 6 klasių mokinių tarpe
2 vieta 7-ojoje geografijos olimpiadoje 6-8 klasėms "Mano gaublys"
3 vieta geografijos konkurse „Aplink pasaulį“
1 vieta Kauno miesto 5-8 klasių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje
2 vieta tradiciniame Lietuvos mokinių rašinio konkurse
2 vieta Kauno miesto lietuvių kalbos olimpiadoje tarp 9 klasių mokinių
1 vieta Vaikų literatūros muziejaus Maironio lietuvių literatūros muziejaus padalinio organizuoto rašinėlio konkurse „Ar aš buvau kodėlčius?“
1 vieta VDU Užsienio kalbų, literatūros ir vertinimo studijų katedros organizuotame vertimo konkurse ir konferencijoje "Romanų kalbų tekstų vertimo akiračiai: vertimo patirtys ir dirbtuvės" už vertimą iš prancūzų kalbos į lietuvių kalbą
1 vieta už geriausią pasirodymą 7-10 klasių grupėje Kauno bendrojo ugdymo mokyklų skaitovų konkurse prancūzų kalba "Les Voix de la poesie"
1 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių Vandens turizmo varžybų jaunių amžiaus grupėje
2 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių Vandens turizmo varžybų jaunių amžiaus grupėje
3 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių Vandens turizmo varžybų jaunių amžiaus grupėje
3 vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų lengvosios atletikos varžybose, estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje
3 vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų lengvosios atletikos varžybose, 100 m bėgimo rungtyje
3 vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų lengvosios atletikos varžybose, 400 m bėgimo rungtyje
1 vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų lengvosios atletikos varžybose, šuolio į tolį rungtyje
2 vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų lengvosios atletikos varžybose, 1000 m bėgimo rungtyje
3 vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų lengvosios atletikos varžybose, 1000 m bėgimo rungtyje
1 vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų lengvosios atletikos varžybose, komandinėje įskaitoje
2 vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių berniukų orientacinio sporto varžybose
1 vieta tarptautiniame lengvosios atletikos metimų festivalyje "Rokiškis 2018" berniukų grupėje ieties metimo rungtyje
1 vieta Lietuvos mokyklų futsalo žaidynėse
3 vieta Kauno mokyklų žaidynių merginų krepšinio varžybose
2 vieta A. Strazdo atminimo taurės šaudymo varžybose
3 vieta Lietuvos komandiniame čempionate Pneumatiniais ginklais
1 vieta Lenkijoje vykusiose IX-osiose atvirosiose tarptautinėse šaudymo sporto varžybose "Prezidentui Jozefui Gajewskiego" atminti
2 vieta XXIX Ilmar Randma KV varžybose 40 šūvių pneumatiniu šautuvu pratime mergaičių grupėje
1 vieta Lietuvos jaunių komandiniame čempionate laimėjusią šaudymo pneumatiniais ginklais kategorijoje
1 vieta Kauno miesto šaudymo varžybose, skirtose Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti
3 vieta tarptautinėse šaudymo sporto varžybose
1 vieta Lady Golas 5x5 futbolo varžybose Kauno mieste
1 vieta Kauno mokyklų žaidynių vaikinų badmintono varžybose
1 vieta Lietuvos jaunių asmeniniame čempionate šaudymo pneumatiniais ginklais kategorijoje
2 x 3 vieta Kauno miesto mokyklų žaidynių šaudymo šautuvu varžybose
1 vieta 11-12 klasių moksleivių krepšinio turnyre 3x3, skirtame Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti
1 vieta Kauno sporto mokyklos „Startas“ lengvosios atletikos varžybose „Naujieji artėja“
2 vieta Kauno sporto mokyklos „Startas“ lengvosios atletikos varžybose „Naujieji artėja“
3 vieta Kauno sporto mokyklos „Startas“ lengvosios atletikos varžybose „Naujieji artėja“
1 vieta Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse "Sveikuolių sveikuoliai"
1 vieta Lietuvos konkūrų žiemos čempionato 2018 Jaunučių grupėje
2 vieta Lenkijoje vykusių konkūrų varžybų „Varmijos ir Mozūrijos taurė“ finale dviejų fazių konkūre 100 cm aukščio kliūčių rungtyje
Versliškiausios moksleivių bendrovės nominacija konkurse "Inovatyvus verslas 2018"
1 vieta mazgų rišimo konkurse „Vedlio kilpa“
1 vieta Lietuvos jaunimo komandiniame ir asmeniniame čempionatuose pneumatiniais ginklais
KTU inžinerijos licėjus Biudžetinė įstaiga, S.Lozoraičio g. 13, LT-50137 Kaunas, Tel./faks. (8 37) 31 20 60, rastine@inzinerijoslicejus.ktu.edu inzinerijoslicejus.ktu.edu |
Pavedimų sąskaita LT934010042500070306 Biudžeto lėšų sąskaita LT294010042500060109 AB Luminor bankas Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190136353 |
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.