Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.
1 vieta Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse "Fizikos bandymai aplink mus"
2 vieta Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse "Fizikos bandymai aplink mus"
3 vieta Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse "Fizikos bandymai aplink mus"
Diplomantai tarptautiniame fortepijinės muzikos konkurse "XXI Concurso International de Piano Rotary Club Palma Ramon Llull"
2 vieta Respublikiniame mokinių dokumentų valdymo konkurse "Geriausias būsimasis sekretorius 2014"
3 vieta respublikiniame Logo konkurse žaidimų kūrimo rungtyje
1 vieta Respublikinėse mokinių Lego robotų varžybose „LEGROB"
3 vieta Respublikinėse mokinių Lego robotų varžybose „LEGROB"
Laureatai Lietuvos mokinių stendinių modelių konkurso "Stebuklingas technikos pasaulis", civilinės aviacijos kategorijoje
1 vieta Lietuvos mokinių 24-osios istorijos olimpiados II-ajame etape
1 ir 3 vietos Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II-ajame etape
1 vieta Kauno miesto technologijų olimpiadoje, elektronikos sekcijoje
Laureatai Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių technologijų darbų parodoje "Saulutės simbolis rankdarbiuose" Motinos ir Tėvo dienoms paminėti
2 vieta aštuntųjų klasių moksleivių konkurse "Jaunieji chemikai"
Dvi 3 vietos 4 x 100 m. estafetės rungtyje Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų mokinių olimpiniame festivalyje
Dvi 2 vietos 1000 m. bėgime Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų mokinių olimpiniame festivalyje
3 vieta konkurse "Labas" prozos sekcijoje
3 vieta mokinių konkurse (vertimo iš anglų ir rusų kalbų) rusų kalbos dalyke
3 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių jaunųjų gamtos mylėtojų olimpiadoje
3 vieta olimpinio festivalio mergaičių lengvosios atletikos keturkovės varžybose
1 ir 3 vietos Kauno miesto lengvosios atletikos Pavasario kroso pirmenybėse
1 vieta informacinių technologijų konkurse „Velykų džiaugsmas“
1 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių fotonuotraukų parodoje-konkurse "Po medžio ir paukščio sparnais..."
1 vieta Kauno miesto mokinių anglų kalbos olimpiadoje
3 vieta Kauno miesto mokinių tautosakos konkurse "Senolių godos"
2 vieta VDU Kauno istorijos olimpiadoje
1 vieta Kauno miesto matematikos olimpiados II – ajame etape
3 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių piešinių ir filmų parodoje-konkurse "Sveikatos skrynia"
1 vieta Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų istorijos žinių konkurse "Vienuolika klausimų apie Kovo 11-ąją"
3 vieta Kauno miesto geografijos olimpiadoje
1 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių pagamintų inkilų parodoje-konkurse
2 vieta biologijos olimpiadoje, skirtoje prof. E. Šimkūnaitei atminti
2 vieta "Palestro" bėgimo varžybose, skirtose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti
3 vieta Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio badmintono varžybose
1 vieta Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio plaukimo 50 m. laisvu stiliumi varžybose
1 vieta Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio plaukimo 100 m. laisvu stiliumi varžybose
1 vieta Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio plaukimo 50 m. peteliške varžybose
2 vieta Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio plaukimo 50 m. nugara varžybose
2 vieta Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio plaukimo 50 m. laisvu stiliumi varžybose
3 laipsnio diplomai medicinos žinių konkurse "Išgelbėk draugą" jaunučių amžiaus grupėje
1 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių pagamintų lesyklų parodoje-konkurse
2 vieta konkurso "Sveikuolių sveikuoliai" I etape
3 vieta Kauno miesto ir rajono moksleivių 8-ajame dainų konkurse, skirtame Lietuvos kariuomenės dienai paminėti
3 vieta 5-8 klasių matematikos olimpiadoje
2 vieta 5-8 klasių matematikos olimpiadoje
2 vieta Kauno mokyklų Trikovės pirmajame etape “MUZIKINIO VAIZDO KLIPO FILMAVIMAS”
1 vieta mokinių fotonuotraukų parodoje-konkurse “Nuostabus gyvūnijos pasaulis”
3 vieta informacinių technologijų konkurse “Bebras 2013”, Mažylių grupėje
2 vieta informacinių technologijų konkurse “Bebras 2013”, Mažylių grupėje
2 vieta informatikos ir informacinių technologijų konkurse “Bebras 2013”
Padėka nuo LR Prezidentės už ryškias, nepamirštamas ir Lietuvą garsinančias pergales
3 vieta fotonuotraukų parodoje-konkurse “Nuostabus gyvūnijos pasaulis”
3 vieta aprangos kolekcijų konkurse “EKOMADA”
KTU inžinerijos licėjus Biudžetinė įstaiga, S.Lozoraičio g. 13, LT-50137 Kaunas, Tel./faks. (8 37) 31 20 60, rastine@inzinerijoslicejus.ktu.edu inzinerijoslicejus.ktu.edu |
Pavedimų sąskaita LT934010042500070306 Biudžeto lėšų sąskaita LT294010042500060109 AB Luminor bankas Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190136353 |
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.